”BİR”likte Büyüyoruz.

”BİR”likte Büyüyoruz.

Sürekli akan bir suyun kir tutmaması gibi, içinizdeki var olan enerjiyi açığa çıkaran Qigong uygulamaları ile neler yapabileceğinizi, nelere destek olduğunu bizlere yapılan geri dönüşlerle birlikte derlemeye çalıştık.

Bilgelik ve erdem bizim hedeflerimiz olsa dahi bunları geliştirebilmek adına öncelikle bazı alanları aşmamız gerekiyor ki kalp açılsın, zihin arınsın, beden rahatlasın ve bize hediyelerini lütfetsin.

Güçlü bir bağışıklık sistemi
Artan keskin konsantrasyon
Duygusal denge
Yüksek performans
Düzenli ve rahat uyku
Sakin ve rahat bir zihin
Sindirim ve eliminasyonda rahatlık (başlangıç süreçlerinde kolaylıkla gözlemleyebileceğiniz etkilerden bazıları) bu hediyelerden bazıları.

Pek çok Qigong stili mevcut, ne çalıştığımızı ve nasıl çalıştığımızı anlamak önemli.

Toksinleri ve olumsuz duyguları bedenimiz sünger gibi depolar. Bunlardan arına bilmek adına Qigong evde veya herhangi bir alanda yapabileceğiniz en değerli çalışmalardan biri olabilir.
Bir dersimizde böbrek taşını kolaylıkla düşüren bir sağlık personeline,
Bir diğerinde kolu kalkmayanın artık kolunu kaldırabildiğine,
Başka bir dersimizde yürüme zorluğu çeken ileri yaşında danışamınızın bir kaç ay sonra yaşadığı muhitin sahilinden bize teşekkür edişine tanık olduk.

Hepimiz birbirimizden farklıyız, çalışma şekillerimiz, öğretme şekillerimiz birbirinden farklı. İçtenlikle, severek yaptığımız 30 yıla yakın uygulayıcılık ve 20 yıla yakın eğitmenliğin deneyimlerimizle, sizlerle olabildiğince samimi ve sizin ihtiyaçlarınıza en fazla yardımı dokunacak araçları size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Birçok öğrencimizin, Qigong’u günlük yaşamlarının bir parçası haline getirdikten sonra bize ulaştırdığı geri dönüşlerden birkaçını da aşağıda sıralamaya çalıştık.

Keskin odaklanma ve daha iyi konsantrasyon
İşyerinde artan üretkenlik ve etkinlik
Tüm gün boyunca bol miktarda enerjik hissetme ve uyanıklık
Daha derin ve huzurlu uyku
Aile ve sosyal çevre ile birlikte geçirilen zamanlarlarda kendi, bedeni, yaşamı ile barışık olma
Eklemlerde daha iyi hareketlilik
Daha verimli nefes alma ve daha iyi dolaşım
Güç ve dayanıklılıkta artış

Şifa Sanatları sizlerin hizmetinizde.

“Arayışınız, arayışımızla aydınlanır umarız…”Skip to content