Şifa Sanatları | Ateş Çemberi Enerjisi Güneş Tutulması
16812
single,single-post,postid-16812,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Ateş Çemberi Enerjisi Güneş Tutulması

09 Haz Ateş Çemberi Enerjisi Güneş Tutulması

Güneş ve ay, Evrensel resimde iki kozmik varlıktır. En büyük ısı ve ışık kaynağımız olan güneş, bol enerjisiyle bizi çevreler. Okyanus gelgitleri üzerinde en büyük etkiye sahip olan ay, göksel parıltısıyla gece gökyüzünü aydınlatır. Ancak bu enerji sadece bizi çevrelemiyor, içimize de aşılanıyor. O, varlığımızın çok liflerinin bir parçasıdır. Eğer amaçlandığımız gibi bu enerjiye bağlanabilirsek, ortaya çıkabilecek olasılıkları bir düşünün.

Göksel enerjiler bu sezon bolca var! Mayıs ayı sonlarında, yine ay tutulması olan Süper Kanlı Ay’ın ışığı altında meditasyon yaptık. Ancak Haziran bize daha da inanılmaz bir şey getiriyor: bir ateş çemberi güneş tutulması. Ay, güneş ile Dünya arasına girerek güneş ışığını engellediğinde güneş tutulması meydana gelir. 2017’de tam bir güneş tutulmasına tanık olduk (ve 1918’den beri ilk kez). Ateş çemberi güneş tutulması, ayın tüm güneşi kapatamayacak kadar Dünya’dan çok uzakta olduğu ve güneşin dış halkasını açıkta bıraktığı yıllık bir olaydır.
Ateş çemberi güneş tutulması yılda bir kez gerçekleşirken, bir sonraki tam güneş tutulması 8 Nisan 2024’te olacak.

Güneş tutulmasını enerjisi Evrensel resmin bir parçasıdır. Ateş çemberi güneş tutulması, o enerji alanına bağlanmak için harika bir fırsattır.

Bu göksel olaya hazırlanırken şu ipuçlarını izleyin:
Huzurlu Olun: Siz Evrenin bir parçasısınız, bu nedenle galakside olan her şey sizi etkiliyor. Perşembe sabahı erken kalkarken, zamanınızı huzurlu geçirin.
Gözlerinizi Koruyun: Gözleriniz ruhunuzun penceresidir.
Mesajları Almak için Meditasyon Yapın veya Pratik Yapın. Bilmiyorsanız bize katılmak için geç değil.
Tam güneş tutulması sırasında nerede olursanız olun, sessiz meditasyonda oturun veya ‘ Ejderha Cennet ve Dünya Arasında Duruyor ‘ Çigong duruşunu yapın. Bunu yapmak, bu sonsuz Evrensel güçle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Hangi mesajların gönderildiğini ve hangi “bilgileri” alacağınızı asla bilemezsiniz.
Dikkatli Olun—Bugünden Başlayın: Hayvanları izleyin. Kalıplarının nasıl değişmeye başladığına dikkat edin. Kuşlar normalden daha yüksek sesle mi ötüyor yoksa Doğa aniden sessiz mi? Doğa bu Evrensel değişime nasıl uyum sağlıyor? Unutma, hepimiz enerji varlıklarıyız – Evrene sonsuz bağlıyız. Evrensel değişiklikler sizi nasıl etkiler? Gözlenleyin.

Arayınız Arayışımızla Aydınlanır Umarız.

Şifa Sanatları (A&B)