Karaciğer Safra Kesesi

Karaciğer Safra Kesesi

Son zamanlarda safra kesesi, karaciğer kökenli bir çok vaka işe karşılaşıyoruz. Beş Element Bilinç Çerçevesinde safra kesesinin kaybedilmesi tüm vücudun telafi etmesi gereken sorunlar yaratabilir. Bunlar için öncelikle dıoktorunuza başvurmalı ek olarak bizlerden destek almanızı önermekteyiz.

Karaciğer ve Safra Kesesi ömür boyu bizlerle olacak duygusal ve fiziksel etkisinde olduğumuz organlarımızdandır. Bu durumu da organ bir kez tehlikeye atıldığında, Karaciğer, hasarlarını veya eksikliklerini telafi etmek için daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Tek ebeveynlik rolünü üstlenmiş olan bir insan gibi olan bu organ oldukça stresli bir görev üstlenmiştir. ( zaten stresli bir organ için oldukça stresli bir rol)

 Safra kesesindeki soruna çalışılmaz ise olabileceği anlatmaya çalışalım. Vücudun  hayatta kalması gerekiyor, bu nedenle Karaciğer hem anne hem de baba olarak işlev görmeyi üstleniyor. Karaciğer artık iki göreve sahiptir. Kendi işini yapmaya devam etmelidir. Ayrıca, Safra Kesesinin işlevlerini üstlenerek tüm vücuda yardımcı olmalıdır. Bu temel organ kaybolduğunda veya hasar gördüğünde, vücudun hala çalışması mümkündür, ancak sağlıklı metabolizma işlevlerini gerçekleştirme gereksinimleri artık daha zorludur. Bir safra kesesini veya herhangi bir organı kaybetmek tüm oyunu değiştirebilir.

Esneklik ve Destek

Organlar bu şekilde ve bu şartlar altında birbirlerini ayakta tutacak ve destekleyecek akıl ve zekaya nasıl sahip olurlar? Vücut çok mucizevi! Her organın devreye girme ve başka bir organın görevini üstlenme yeteneği vardır. Bu tür bir esnekliği, çok yönlülüğü ve gücü hayal edebilir miyiz?
Bedeniniz,
Evrenin bir mikrokozmosudur. Ek olarak, her organ kendi metabolizma işlevi ile tüm vücudun bir mikrokozmosudur. Hücreleri vücudunuzun organlarından birinde organize olduğu için, makrokozmosun kurallarına uymayı taahhüt ettiler ve bu realitedeki amacınızı yerine getirebilmeniz için koşulsuz işbirliği yapıyorlar. Bu ilişkiler, dünyanın ve onun güneş sisteminin makrokozmosundaki rolünü ve hayal gücümüzün ötesindeki daha büyük galaksi makrokozmoslarını yansıtır. En küçük atom altı parçacıklardan en büyük galaktik sistemlere kadar her şey tek bir canlı, nefes alan, işleyen, dinamik metabolizma sistemi içinde
bağlantılıdır.
Karaciğer ve Safra Kesesi arasındaki ilişkiyi anlayın: İyi Akış
Kaynaklar : ”Quote From Digesting the Universe
Qigong


Skip to content