Değişim

11 Nis Değişim

Taocu bilgelik, değişimin doğal bir süreç olduğunu söyler. Sadece çevrenizdeki doğal dünyaya bakın: her şey kendiliğinden zahmetsizce değişir. Her şey akar, bir şey diğerine dönüşür. Peki insanlar değişimi kabul etmekte neden bu kadar çok sorun yaşıyor? Statükoyu kabul etmek daha mı kolay?

Domates tohumları ekseler ve sulu, kırmızı domatesler yetişse kimse şaşırmaz. Ama bazen domates ekildiğinde  elma görmeyi görmeyi bekliyoruz. Neden? ve nasıl?

Öyleyse kendinize sorun: Hayatta gerçekten ne istiyorsunuz? Seni ne mutlu eder?

Hayatın mutlu olmak içindir. Gerçek amacınızı gerçekleştirmek için buradasınız.

Günün çoğunu çalışarak geçiren biriyseniz ve maaşınızın yanı sıra, gerçekten tatminsiz hisseden bir biriyseniz, durun ve hayatınızı değerlendirin. İşinizin daha mutlu olması için ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz? Sizi tazelenmiş ve neşe dolu hissettirecek iş dışında neler yapabilirsiniz? Hayatınızda daha fazla neşe veya huzur istiyorsanız, bu tür tohumları ekmelisiniz. Bu, sizi gerçekten mutlu eden şeyleri yapmaya veya kendiniz için istediğiniz değişikliği somutlaştıran insanlarla birlikte olmaya daha fazla zaman ayırmayı seçmek anlamına gelebilir. Unutmayın, gerçekliğin en derin seviyesinde, deneyimlediklerimizi yaratırız.

 

 İnançlarınızı değiştirdiğinizde, kendinizi çok daha dolu bir mercekle yaşamı deneyimlemeye açarsınız. İnancınız değiştiğinde amaç da değişecektir. Anahtarı sizler tutuyorsunuz!

 

Bize Katılın: Karaciğer Qi Geliştirme,17 -25 Nisan

Karaciğer fonksiyonunuzu geliştirmek için Bahar enerjisinden yararlanın. Bu mevsimlik program şunları içerir: Qigong uygulaması,  hafif bir beslenme planı, enerji çalışmaları ve daha fazlası.

Diğer çalışmalar için bize ulaşabilirsiniz.

iletisim@sifa-sanatlari.comSkip to content