Şifa Sanatları | Woman Qi
16750
single,single-post,postid-16750,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Woman Qi

IMG_20190708_131149_387

08 Tem Woman Qi

En önemli enerji kapılarından ve acu noktalarından biri guanyuan noktasıdır. Kadınlar için üç hayati meridyenine bağlanır.
Kadınlar gibi erkekler için de yararlı olan bu enerji kapısını, ağrı ve kramplardan hemen kurtulmak için nazikçe harekete geçirebilirsiniz. Günlük olarak uygulanan bu kapı aynı zamanda cinsel işlev bozukluğuna, menopozal semptomlara veya hormonal dengesizliği dengelemeye de yardımcı olabilir.
Başparmağınızı göbek deliğinize yerleştirerek, elinizin orta hattan aşağı doğru elinizin genişliğinin bittiği noktada durun. Tüm parmaklarınızla bu noktaya hafifçe dokunun; Muhtemelen oldukça hassas olduğunu fark edeceksiniz. En az 1 dakika boyunca hafif baskı uygulayanilir ve elinizi noktadan çekebilirsiniz.
 Aşırı ağrı ve rahatsızlığınız varsa yumuşayacaktır.
Not: sürekli yapılması önerilmemektedir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi, randevu ve iletişim için
iletisim@sifa-sanatlari.com dan bize ulaşabilirsiniz.

#man #woman #qi #qigong #mind #sifasanatlari #sifasanatlari #qi #qong #interna #zendo #energy #enerji #healty #tao #taoizm #meditation #meditasyon #energy #sifasanatlari #astrology @aadural @berimdural @chineseastrologer #karma #future #ruh #zihin #beden #yoga #astrology #çinastrolojisi #ego #fi