Yaşam Kalitesi

Yaşam Kalitesi

Yaşam, yaşam kalitesi kişinin fizyolojisinde psikolojisinde enerjiyle iletişiminde farklı süreçlere ve sonuçlara yol açar. 

Azalan, çoğalan, artan, eksilen enerjilerin hareketleri bu farklılıkları yansıtır ve insanların “yaşam kalitesi”ni oluşturur. Enerji dolaşımındaki farklı aşamalar ve beş element enerjilerinin dönüşümü vücudun içinde gelişir, birleşir, dönüşür. Zamanla, bu dönüşüm ve hareket kombinasyonu ile harmanlanmış hareketler ve gelişim – insanların “servet para-sağlık-gelecek-yaşam-(karma) hareketi dönüştürme” dediği şeyi oluşturur. Ancak sadece enerjinin nasıl geliştirileceği ve dönüştürüleceği yöntemlerini bilmeyle yeterli olmayabilir.

Uygun bir yöntem/yöntemler varsa ve samimi bir çaba sarf ediliyorsa, soru kader ve servetin değişip değişmeyeceği değil bu değişimi ne kadar kalple desteklenebileceğidir.

Asıl yöntem uçmayı bilmek veya öğrenmek değildir. Uçabilmektir.

Şifa Sanatları
Aziz Azad Dural

#şifasanatları #azizazaddural #burcuerimdural #qigong #qi #chi #chikung #chigong #gong #theway #yöntem #samimiyet #kalp #çalışma #sifasanatlari #Türkiye #Turkiye #Ankara #İzmir #İstanbul #Adana #Uşak #EskişehirSkip to content