Enerji Değişimi Başlıyor.

Enerji Değişimi Başlıyor.

Hafta sonu dahil olmak üzere bu 5 gün,
herşey değişiyor ve dönüşüyor. Sizde dahil. Daha net bakacak, net görecek ancak duygularınıza kapılacak olabilirsiniz. Duygusallık hat safhada. Ben duygusal olamam diyorsanız yaşam sizi ağlatacak veya güldürecek birşeyler sunabilecek.İlişkilerde yönetim, aşırı ilgi beklentisi ve konuşma isteği yoracak.
Bu günlerde iletişimlere dikkat. Kocaman eşiniz veya partnerinizin küçücük bir çocuğa döndüğünü görebilirsiniz.

Etrafınıza baktığınızda enerji değişimini algılayamıyor olabilirsiniz. İyiye giden birşey olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ya da çevrenizde değişimin farkında olan nadir kişilerdensiniz.Değişen ve değişimi farkeden nadir kişilerdenseniz değişim fikirlerinize direnebileceklerini biliyorsunuz. Basitçe bunu anladığınızı dile getirebilirsiniz. Siz farklı olduğunuzdan değil, onların farklı olmalarından değil, iyi olanın gücüne inanmadıkları, artık buna inançlarını yitirdikleri için olabilir.
Dünya acıları ve yaşanan acılarımız nedeniyle hangimiz bırakmadık ki güzele ve iyiye olan inancımızı.
Enerjiler değişimi iyice hissettirecek.Duygusal, manevi ve maddi zorluklar önümüze serilecek ve izleyecek.
Dengeniz, sözleriniz ve hakikatiniz sınanacak.Konuştuğunuz kadar iyi kalpli olmayı deniyor musunuz diye? Konuşmak kolay artık yapma zamanı.Ekilenler biçilecek. Geç kalınmış değil hiçbirşey için. Ancak güzel bakmayı öğrenmeli ve kendi yüreğinize adım atmalısınız.
Bu cumartesi itibariyle hiçbirşey yapamıyorsanız güzel yaptığınız ne varsa onu yapın, dua edin, sevgi sözcüklerini kullanın ve nefesinize, yaşamınıza şükredin.
Yani, zamanınızın önünde olduğunuzu farkederseniz, iyi fikirlerinizle yatırım yapmaya devam edin ve vizyonunuza güvenin.
Çiçek tohumu ekin, nerede çıkacağına bakmadan ekin ve besleyin.
Sevgiyle🧚‍♀️🙏🧚‍♀️
@chineseastrologer @şifasanatlari
iletişim@sifa-sanatlari.com
#chinessastrologer #sifasanatlari #mind #mindfullness #sifasanatları #spritüel #qigong #meditasyon #energy #energy #nefes #prana #Pilates Qigong #qi #zihin #beden #yoga #astrology #çinastrolojisi #ego #fi #qigong #qi #meditasyon #energy #energy #nefes #prana #Pilates Qigong #qi #zihin #beden #yoga #astrology #çinastrolojisi #ego #fi #qigongIMG_20180922_093013_948Skip to content