Mayıs 2018 Çin Burçları

Mayıs 2018 Çin Burçları

FARE : Bu günlerde biraz zorlanıyor olabilirsiniz, çünkü ani değişimlere uyum göstermeniz gerekiyor. Eğer bekarsanız ve sevgi arıyorsanız, bu ay birisinden pozitif) sinyaller alacaksınız. Evet, bu ay yeni biriyle uzun süreli bir ilişki kurabilirsiniz. Profesyonel olarak, birçok şeyin mümkün olduğu durumlarda yeni ay fazını takip eden 30 gün içinde konumunuzu güçlendirin. Ancak risk almaktan kaçının. Bunun yerine dikkatli seçimler yapın. Sessiz ilerleme Mayıs ayında sizin için güzel bir tercih olacaktır.

ÖKÜZ : Eski fikirler; yakın kişisel ilişkilerinde iyi sonuç vermeyebilir. Ama karşı konulamaz çekiciliğin hiç bir zaman engellenemez. Bu bahar! Mayıs ayında tatlı zamanların tadını çıkarın. Sevgi arayışını bırakın, bu durum için çok fazla tereddütleriniz var. Dürüstlük her zaman işe yarayacaktır. Bu yaklaşımla özel birini bulabilirsin. Yeni ay fazını takip eden 30 günde profesyonel ilerleme devam ediyor. Değişim ve çeşitlilik, istediğiniz zaman gelecek. Akışına bırak ve bu ayın hediyelerine açık ol.

KAPLAN : Mayıs, Kaplan’ın kişisel ilişkileri için çok verimli bir ay. Kalbinizi açmak ve birbirinize yakın bağ kurmak için zaman ayırın. Yalnız Kaplanlar aşkta romantik olma semptomlarına sahiptir, ama zamanlarını buna ayırmaları gerektirir. İşlerini aceleye getirmemeliler. Profesyonel olarak, kariyer merdiveni zirvesine tırmanma motivasyonunuz varken ilerleyin. Yeni ay evresini takip eden 30 gün içinde yanan ateşi, İleriye gitmek için kendi planınızın adımlarını organize edin. Kendinizi sınırlamayın. Az sayıda yetkili, başkaldıran bir kaplanın karşısında, özellikle de incelikle ve takdirle çalışan bir kişiyi tutmakta başarılı olabilir.

TAVŞAN : Mayıs ayında, çevrenizle yakınlık, huzur ve uyum içinde olacaksınız. Rahatlama, mum ve şarap, kısa romantik bir seyahat için çok uygun zamanlardasınız. Bu ay bekar Tavşanlar için havada aşk olabilir. Profesyonel olarak, şimdi olan şey tam olarak ne istediğine karar vermek. Yeni ay evresini takip eden 30 gün içindeki düşünceleriniz ve cevaplarınız, rotanızı doğru yönde yönlendirmenize yardımcı olacak. Hedeflerinizin doğru insanlara olumlu bir şekilde yansıtılması sizi için en iyi yol olacaktır.

EJDERHA :Mayıs ayı; yakın kişisel ilişkileri güçlendireceğiniz bir ay olacak. Sizi destekleyen ve güçlendiren gerçek bağlantılarınızı geliştirin. Bağlantılar karşılıklı olarak güven oluşturur ve geliştirir. Bu bahar, yenilemek için biraz zaman ayırın. . Her şeyi yapabilmeniz için bir yol vardır. Yöntemlerini mükemmelleştirene kadar işe başlayın.

YILAN : Değişiminizin, hayatınızdaki insanları etkilemesine izin vermeden yapmaya çalışın. Bu değişimde gerçekten nasıl hissettiğiniz çok önemli. Yalnız hissetmemeniz için kırmadan bazı şeyleri yapmanız gerekiyor. Yalnız yaşayan Yılanlar, yeni biriyle tanışırken risk faktörlerinin kendiliğinden azaldığını fark edecekler. Yeni ay evresini takip eden 15 gün içinde profesyonel niyetinizi bilmesi gerekenleri bilgilendirin. Bu yaklaşım, işbirliği yakalamanıza yardımcı olacaktır. Yavaş ve zorlu olsa da ilerlemenin akışını sağlayacak.

AT : Yakın kişisel ilişkilerinizde biraz gizem ön plana çıkıyor. Birinin farkına varmak için tek tek uğraşmaktan daha iyi olan tekler, tek-ustalık için hazır olmaktan çok kendileri için büyüyü yakalamaktır. En iyisi ezici bir cazibe. Profesyonel olarak, yeni ay fazını izleyen 30 gün içinde anahtar kelime “beceriklilik” dir. Yaptığınız şey için hem başarıyı hem de ödülleri kazanmak için doğru zamanda yaratıcı güçle hareket edersiniz. Özellikle problem çözmede yaratıcısınız. Bu zor durum ne zaman olursa olsun hazır olun. Yakından bakın ve uzun süredir devam eden bir problem olduğunu ve çözümü tümüyle biliyorsunuz.

kEÇİ : yakın kişisel ilişkilerde değiştirme zamanı. Mayıs büyülü ve mistiktir ve çiftler için çok romantik olabilir. Sevgi arayan bir Keçi, yeni biriyle tanışmak için en sevdiği şeylerin ötesine geçmeli ve evreni genişletmelidir. Karışmaya hazır olun. Özel birine doğru yönelirseniz şaşırmayın. Profesyonel olarak, yeni ay evresini takip eden 30 gün içinde dikkatli davranın. Bir adım atın, duraklatın, sonra başka bir adım atın ve başka bir duraklama yapın. Doğal sonlar için zaman ve sabır. Problemleri önceden tahmin ederek hazırlanın.

MAYMUN : En önemsiz konuşmalara bile dikkatlice dinleyin. Birinin sözleri, yakın kişisel ilişkilerinizde size en eksiksiz görünümü verir. Nesnel kalmak. Diğerleri konuşurken görüşlerin ifadesini en aza indirgeyin. Aşk olmasa da, tek Maymunlar için iyi bir dostluk olabilir. Profesyonel olarak Mayıs, harekete geçmenin en hayırlı zamanıdır. Yeni ay evresini takip eden 30 gün içinde birçok şey uygun yerlerinde. Yerde olmayan şey eşzamanlı olarak çözülüyor. Bu ışıkta, hareket, dayanıklılık ve odaklanma zamanıdır, çünkü ödüller tüm çabalarınıza değer.

HOROZ : Anahtar kelime, yakın kişisel ilişkilerinizde iletişim söz konusu olduğunda “paylaşılıyor”. Daha sonraları paylaşılmayan pişmanlıklardan kaçının. Buna kaliteli zaman denir. Bu, bekarların yeni bir ilişkinin sadece geçici olduğu için mutlu olduklarında olabilir. Profesyonel olarak, Roosters, başarılı olmak için gerekli riskleri almak için doğru beceri ve deneyim ile birlikte momentum ve kişisel yönetim tarzı var. Bu ışıkta, yeni ay evresini takip eden 30 gün içinde net hedeflere ihtiyacınız var. Sizi sevebilecek tek şey boyun eğmez bir tavır. Gerekirse bambu gibi bükün.

KÖPEK : Yakın kişisel ilişkilerde karşıt görüşlere rastladığınızda katılmayı kabul ederseniz konuşmalar yine de eğlenceli olabilir. Sadece dinle! Aşkı arıyorsanız, bu parti davetine hayır diyerek sizi çok ilginç biriyle tanıştırabilirsin. Kişisel olaylar profesyonel yaşamınızı bozabilir. Tersi de doğrudur. Yaşamın her iki alanı da dikkat gerektiriyor, ancak bunları başarılı bir şekilde ayırabilirsiniz. Profesyonel olarak, yeni ay evresini takip eden 30 gün içinde “bekle ve gör” zamanı. Tutumunuzu değiştirmek, değişiklik yapmakla görevli kişilerle sizi zor durumda bırakıyor. Yeni planlarından bazıları avantajlıdır.

DOMUZ : engebeli bir yolculuk, kişisel ilişkilerde konuşmadaki artışa bağlanabilir. “Açık” ın, özellikle sizin için önemli olanların yaşamlarında önemli değişikliklerin kaybolması söz konusu olduğunda önemli bir nokta olduğunu unutmayın. Aşkı aramak kovalamaca hakkında. Birisi (belki sen?) Avdan sonra büyülü olmayabilir. Profesyonel olarak, yeni ay evresini takip eden 30 gün içinde işler daha da karmaşıklaşır. Güvenin kime dair içgüdülerinize güvenin. Herkes sizin çıkarlarınız için değil, kesinlikle sizin yapabileceğiniz kadar iyi değil. Bu da risk alma zamanı değil.

BURCU ERİM DURAL

instagram adres : @chineseastrologerSkip to content