Meridyenler, Qi ve Şifa

18 Nis Meridyenler, Qi ve Şifa

Qi meridyenleriniz aracılığıyla serbestçe aktığında ve organlarınız uyum içinde çalışır. Vücudunuzun meridyen sistemi iyi çalıştığında, bedenimizin işlevlerini kolaylıkla yerine getirebildiğini gözlemleyebiliriz. Ancak, aşırı stres,üzüntü ve kaygı gibi bir çok sebepten dolayı vücudunuzun meridyenleri tıkanabilir. Ve bu tıkanıklık,tıkanan bölgeye karşılık gelen organın ve sonuç olarak tüm beden-zihin-ruhunun işlevini etkiler.

Meridyenler inanılmaz derecede hassaslardır. Bir hatalı hareket veya tıkanıklığın etkilerini,önemsenmdiğinizde tüm yaşamınız boyunca taşımanız büyük bir olasılıktır.Bu nedenle düzenli Qigong,manuel terapi ve beslenme tedavisi kullanılarak, meridyenlerde enerji akışı dengelenebilir, beden sağlığa kavuşabilirsiniz.

Meridyenler çok güçlü etkiye olduklarından, beden içinde bilinç ve bilinçaltı iletişim için en yumuşak kanalı sunarlar. Manuel Terapiyi ve Qigong meridyenleri yeniden düzenlemek ve tıkanıklığı engellemek, hastaların beden, zihin ve ruhla bağlantı kurmasına yardımcı olmak ve iyileşme güçlerini iyileştirmek için mevcut en iyi tedavilerden biridir.

Bu çalışma ve uygulama, bedenin rahatlayıp zihnin iyileşme sürecine katılmasına izin verir. Bu şekilde sorunların asıl sebebi ortaya çıkar.

İyileşme için kaderin ve inancın şifa yolculuğunda rol oynadığını anlamak önemlidir. Eğer uygulayıcı, meridyenleri hastanın Qi akışını düzenlemek için nasıl, ne zaman ve nerede kullanacağını bilirse, o zaman hastanın bilincini ve bilinçaltını iyileştirme yeteneğini uyandırmasına yardımcı olabilir. Hastanın çabası ve inancı ile de enerji salınımı daha rahat gerçekleşeceğinden rahatsızlık kolaylıkla ortadan kalkabilir.

Aziz Azad DuralSkip to content