Şifa Sanatları | 2 – 8 Nisan Burç Yorumları
16540
post-template-default,single,single-post,postid-16540,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

2 – 8 Nisan Burç Yorumları

02 Nis 2 – 8 Nisan Burç Yorumları

2 – 8 Nisan 2018 Burçlar🤗
ÖKÜZ
Bugün meslektaşlarınızdan gelen sert eleştirilere karşı biraz gelebilirsiniz. Neyse ki büyük destekçi partneriniz sizi tamamlıyor.
KOYUN
Güneş sanki bugün hayatınızın önemli bir zamanında, yerinde parlıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu parlak ruh hali her durumda kazanmanız ve çevrenize destek olmanıza neden olabilir. Parlayın ve bütüne tek bir parçanın neleri değiştirebileceğini anlatmaya başlayın.
SIÇAN
Değişim rüzgarı esiyor. Hayalkırıklıklarının yerini artık sakinlik ve denge alabilir. Öğrenme ve bilgi edinme dönemine giriyorsunuz. Bir nedeni olsuğunu bilip ve akışa teslim olabilirsiniz.
YILAN
Bireysellikten çok bütüncül davranmalısınız. Sakın olmak beklemek güzel ancak bütünün hayrına olacağını bildiğiniz şeyleri ertelemeden yapmalısınız. Zamanı iyi değerlendirebilirsiniz.
EJDERHA
Entelektüel okumalar veya enerji egzersizleri için bugün uygun birgün. İşin bu tür bir iş değilse bile kendini birden entellektüel bir akışın içinde bulabilirsin.
 KAPLAN
Aşk yaşamında karmaşık bir dönem. Partnerinizin yeni bir sevgilileriyle karşınıza çıkmasını istemiyorsanız bu kadar serbest bırakmayın. Tutkunuzu serbest bırakın. Entellektüel bilgiyi derinleştirmek, bikgeleşmek için çok uygun bir gün.
TAVŞAN
Ailenizde mükemmel bir uyum var. Birbirinize olan sevgi ve nezaket havanız etrafınızı olumlu yönde etkiliyor. Doğuştan yeteneklisin. Engelleri görmeyin ve ilerleyin. Spritüel konularda koşulsuz bir desteğiniz var.
AT
Romantik yaşanmışlıklar duygularınızı saklamanıza izin vermeyecek bugün. İlahî planda özgürlük temsilcisiyim derken aşka takılabilirsiniz.
MAYMUN
En fazla iletişim kuranların yani, gazetecilik, medya veya halkla ilişkilerde çalışanların çok başarılı olacağı bir gün. Tekliflere açık olun.6.hissiniz aşırı kuvvetlenebilir.
HOROZ
Kendiniz için uygun olanı biliyorsunuz. Etkili, popüler, güçlü bir şirkette söz sahibi olmak için uygun bir dönem.
KÖPEK
Bu gün kendinizi dinlemek yerine hareket etkin ve aklınızdan geçenleri uygulayın. Hediyelerinizi alacaksınız.
DOMUZ
İlahî planda bir görevinizde yardim etmek. Etrafınızdakileri şevketinizle beslemek bugünün sınavı olabilir.Çevreniz için.
Burcu Erim Dural
Detaylı analizler için
İletisim@sifa-sanatlari.com dan bana ulaşabilirsiniz.

#astroloji #ilişkiler #qi #qigong #meditations #mindfullness