21 Mart 2018 Bahara Özel Günlük Yorum

21 Mart 2018 Bahara Özel Günlük Yorum

Çin Astrolojisinde de diğer astroloji ve analizlerde olduğu gibi büyük değişkenler ve kombinasyonlar karakterinizi,yaşamınızı, kariyer ve ilişkilerinizi belirler. Yılın, ayın etkileri yaşamınızın bir kısmını etkilerken, günlük enerjiler o gününüzün nasıl geçeceğini net bir açıklıkla gösterebilir.

21 Mart doğumlu olanlar daima daha büyük resme odaklanma eğilimindeler.Yaşam boyunca mutlu olmanıza neden olabilir, mutluluk tanımınızı değiştirmenizde büyük etki yaratabilirler. Mesleklerinde yaptıkları her şey mükemmel olabilir. Çoğu burç gibi para kazanmak amaçları değil, ihtiyaçlarını karşalamaları, kaliteye ulaşmaları için bir araçtır sadece.

Bugün doğanlar sevecen, ılımlı ve anlayışlıdırlar.Aynı zamanda eşlerine sadık ve özverili davranırlar. Hayatında olduğu herkes kendini çok şanslı hisseder. Çünkü bunu iyi hissettirirler.

Muhtemelen erken yatırım yapmaya başlarlar ve kendilerini ve sevdiklerini garantiye alırlar. Genel olarak, arzularınıza göre bir yaşam tarzı sağlamak için gerekenleri yaparlar.2018 yılı onları kariyer ve maddi açıdan destekleyen bir yıldır.

Şimdi tüm burçları ilgilendiren günün enerjilerine bağlı analizlere bir göz atalım birlikte ne dersiniz?
(Beden elementi doğduğunuz günün efendisi diye bilinen o günün hakim enerjisidir. Burçlarla tanımlanmaz. Haritanızda görebilirsiniz.)

21 Mart 2018

Beden element (Ağaç) olan kişiler, bugün 11.00- 01.00 ve 05.00-07.00 arasında aileleri ile çok vakit geçirebilir onlardan haber alabilir ve destek görebilirler. Maddi açıdan zorlanacakları bir gün olabilir. Alışverişlerini ödemelerini dikkatli yapmalarını tavsiye edebilirim.

Beden Elementi( Ateş) olan kişiler, bugün
05.00-07.00 arasında iş yerinde yöneticileri veya eşleri ile ufak bir huzursuzluk yaşayabilirler. Kelimeleri dikkatli kullanmalarında fayda var.Bugün 15.00-17.00 arası maddi konularla ilişkin haber alabilirsiniz.

Beden elementi (Toprak) olan kişiler, 15.00-17.00 arası maddi açıdan desteklenebilir veya yeni bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Yine de kabul etmeden önce tüm detayları gözden geçirmenizde fayda var.Çünkü bu işlerin süresi kısa olabilir.Yeniye adım atmadan dikkatli ve sağlam düşünmelisiniz.

Beden elementi (Metal) olan kişiler, bugün çocuklarınızın bir çok işini halledebilirsiniz.Üretip kendiniz ortaya çıkardığınız işleriniz için yeni tasarımlar yapabilir, yeni projeler üretebilirsiniz.Maddi açıdan 01.00-03.00 19.00-21.00 saatleri arasında yatırım yapabilir, işbirliği sağlayabilirsiniz.

Beden elementi (Su) olan kişiler,gün sizin gününüz. Bugünü kendinize ve arkadaşlarınıza ayırabilirsiniz. Onlarla çok verimli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.11.00-13.00 arası yatırm yapabilirsiniz. 13.00-15.00 arası yatırım yaptığınız hisselere dikkat edin.

Beden elementiniz ve detaylı analizleriniz için
İletisim@sifa-sanatlari.com dan bana ulaşabilirsiniz.

Burcu Erim Dural
instagram:
@sifasanatları

#astrology #çinastrolojisi #ego #fi #qigong #meditasyon #energy #energy #nefes #prana #Pilates #beşelement #bazi #sağlık #mind #mindfullness #sifasanat #qi #qigong #meditasyon #energySkip to content