OCAK 2018 ÇİN BURÇLARI

14 Oca OCAK 2018 ÇİN BURÇLARI

Her olay bir rehber,herkes kendine has bir öğretmen. Bu ay size neyi öğretmek istiyor ?

fare

FARE

Şansınız bu ay dalgalanabilir, ancak sonunda yine sakin bir döneme gireceksiniz. İş yeri biraz karışık hale gelebilir, sosyal ilişkileriniz sizi biraz sıkıntıya sokabilir sakin kalmanızda fayda var.” Dalgalanan deniz, bulanıklıklarından arınmak için dalgalanır. ”Bu sebeple sıkıntı edecek bir durum yok diyor bu ay. İçsel yolunuzun anahtarı bulmanız ve akışla birlikte gitmeniz için mükemmel bir zaman. Şans Yıldızlarınız endişelerinizi yenmeniz için size destek olacak.

okuz

ÖKÜZ

Şans yıldızınız yanı başınızda bu ay. İş yaşamınızda başkalarıyla işbirliği yapmak ve bunu yaparken rekabet avantajınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Bu ayın size özel teması ‘’ sosyal bağları güçlendir’’  olacak. Parasal açıdan biraz sıkışmış olabilirsiniz harcamalara dikkat.

kaplan

KAPLAN

Ocak ayı iyi şansla dolu gibi görünüyor. Durmaksızın çalışmak için iyi bir dönem. İş yerinde gözle görülür bir iyileşme göstereceksiniz ve performansınız istediğiniz düzeye geliyor. Maddi yönden bir yükseliş olabilir. Bu fırsatı kaçırmayın ancak şans oyunlarından uzak durun derim.

tavşan

TAVŞAN

Bu ay çalışacağınız ve görünüşte hiç kazanç elde etmeyeceğiniz bir ay gibi gözükse de bu ay sizin çok güzel bir yatırım. Maddi ve manevi anlamda gelişim gösterdiğiniz bir ay. Elde etmek istedikleriniz o kadar uzak gözüküyor olabilir size ancak hiçbir şey göründüğü gibi değil. Şans yıldızınız size sandığınızdan çok daha yakın. ”Akışa ve hayata güven” diyor bu ay.

ejderha

EJDERHA

Şansınız istikrarlı ve olumlu yönde ilerliyor. Ancak günlük işlerinizde temkinli olmanızda büyük fayda var. İşyerinde bir takım aksilikler olabilir masraflar da artabilir tedbirli olmalısınız. Bu  (ocak) ay size sabırlı ve temkinli olmayı öğretmek yaşanıyor.

yılan

YILAN

Baş döndürücü olabilmeniz için çok iyi bir ay. Günlük işlerinizde ufak aksaklıklar olabilir, bu nedenle büyük değişiklikler yapmaktan kaçının. Kişisel mali verilerinizi izleyin ve harcama konusunda bir sınır oluşturun. Aşk hayatınızda birbirinizin tadını çıkaracağınız bir aydasınız.

at

AT

Yeni Yıl için yeni bir başlangıç. Halihazırda bir iş planı geliştirdiyseniz, harekete geçmenin tam zamanı. Eğer işle ilgili bir planınız yoksa bu ay plan yapmaya başlayın. Artık gelirleriniz artacak. ”Şansının kıymetini bil’ diyor size bu ay.

keçi

KEÇİ

Bu ay yatırımlarda temkinli olmalısınız. İlişkilerinizi yönetmeye çalışmaktan çok akışına izin verirseniz her şey rayında gidecek. Sizi zorlayan durumlar ve insanlara karşı sabırlı olun ve size sabırın getireceklerini bekleyin.’ Bekle ve rahat ol”diyor bu ay size. Kaybetmeyeceksiniz.

maymun

MAYMUN

Bu ay çok iyi bir ay değil ancak çok kötü de olmayacak. Çeşitli engellerle karşılaşsanız bile üstesinden geleceksiniz. Elinizden geldiğince esnek olun. Bu ay size ‘rahat ol,her şey yolunda’ diyecek. Çevrenizde dedikodu olacak ve bazıları kasıtlı olarak size saldırıp öfkeli tartışmalara neden olacak. Yeni ‘arkadaşlar edinme’ konusunda dikkatli olun ve kelimelerinizden temkinli olun.

horoz

HOROZ

Bu ay ufak tefek değişiklikler olacak yaşamınızda, ancak ihtiyatlı olmanız sizi sıkıntıdan kurtaracak. Yeni bir çalışma ortamına uyum sağlamanız gerekebilir.Bu ay ‘temkinli ol, oluruna teslim ol’’ diyor.

kopek

KÖPEK

Harika iş akışı ile tatmin edici bir ay. Hedeflerinize ulaşma fırsatınız çok fazla. Bu ay verimliliğinizin ve gelirlerinizin arttığı bir ay. Sosyal ilişkilerde gerginlik olabilir ve bunları çözmek için empati kurmanıza ihtiyaç var. ‘Akış senden yana”.

köpek

DOMUZ

Bu ilk ay çok güzel olacak ve her şeyi yapabileceksiniz. Yeteneklerinizi gösterin bu ay parlayacaksınız. Mali durumunuzu iyi idare edebilirisiniz. Bu ay genç Domuz burçlarına ‘idare ettiğinde kazanırsın’’ dersini öğretiyor. Aile hayatı hoş ve sıcak olacak. Hayır işleri, çeşitli sorunları çözmeye yardımcı olabilir.

 

Astroloji ve burçlar ufak fenerdir yolunuzda,gittiğiniz yollarda önünüze çıkacak çakıl taşları ile kayaları gösterir. Siz feneri kullanarak ışığınıza yürüyebilirsiniz. Işığınızın parlamasına rehber isterseniz belki de çakıl taşlarını görebilmeniz,daha detaylı analiziniz için

iletisim@sifa-sanatlari.com dan randevu alabilirisiniz.

Sevgiyle

Burcu ERİM DURALSkip to content