2018 ve Çin Burçlarına Etkileri

03 Oca 2018 ve Çin Burçlarına Etkileri

Her yıl olduğu gibi 2018′ e de yaşamlarımıza bir çok güzel temenni ve  güzel umut tohumları ekerek  girdik. Herkes için en hayırlısının olacağı sağlıklı ve bereketli ,kalplerin yönünü bulacağı, zihinlerin ruhların sakin, dingin ve huzurlu olacağı, kadınların çocukların en önemlisi insanlığın ağlamadığı bir yıl olsun dilerim. Hoşgeldin 2018.

Köpek yılı, yenilik ve yaratımla uğraşanlara bolluk ve refah getirecek. Sanatsal yetenekleri olanlar, yazarlar ve yaratıcı yetenekleri geliştirecek. Dünyaya güzellik ve zevk getiren her şeyi paylaşmak, yaymak,satışını yapmak için iyi bir yıl.

Politik yönlerde öfke, umutsuzluk, anlaşmazlık ve şiddet baş gösterecek. Devrim söz konusu değil ancak birçok ülke için genel koşullar bu yönde olacak.

Eski ideolojilerle birlikte yeni fikirler ortaya çıkıp eskiler unutulmaya başlıyor. Köpek yılının samimiyeti, sadakati ve hizmeti tercih etmesi 2018 ‘de daha da hoş karşılayacak. Kötü Yanların kaybedeceği, kötü günlerin kazanamayacağı umuluyor.

Yaşam dengeyi sağlamaya çalışıyor ve geçen yıldan daha iyiye gidiyor.

Bol Şans.

Tekrar Hoş geldin 2018.

Burcu ERİM DURAL

 

Şimdi Bu yılın Burçlara olan etilerine bakalım;

 

FARE

Afacan Fareler bu yıl bir yıl geçireceğe benziyor. Bir tarafta yükselme yaşarken diğer taraftan kaybedişlere gebe 2018. İş yerindekiler finansal kayıplarla yüz yüze gelebilir ve bu, yenibir işe başlamak isteyenler için de geçerli olabilir. Bu sebeple harcama yapmak, mülk ve diğer sermaye alımlarında yatırım yapmak için çok uygun iyi bir yıl değil fareler için. Sanat ve yaratıcılık alanları ile ilgili olanlar, göster kariyerlerinde hafif bir büyüme gösterebilirler. Bunlara yazarlar, sanatçılar, aktörlerde dahildir. Başkaları adına çalışanlar ise sadakat ve sabırlarından ötürü ödüllendirilecekler.

Fare burcu, köpek yılının etkisi altında olan bu yıl ( 2018 ) tartışmalardan, ağı dalaşından ve anlaşmazlıklardan kaçınmalılar.

Bu yıl Fare burçları aşk ve romantizmde kazanmayı düşünmek yerine daha çok dostluk ve arkadaşlık yolunda ilişkilerini ilerletsinler. Mevcut ilişkilerde olanlarsa geleceğe yöneli planlarını bu sene içinde gerçekleştirmezlerse onlar için daha iyi olabilir.

 

ÖKÜZ

Öküz burçları mümkün olduğunca az harcama yapmalı ve para ile ilgili risklerden ( sanal para, bitcoin ve yatırımlar sizler için hiç uygun değil.) kaçınmalılar. İş alanında sürekli bir rakabet havası olacak.Gizli rakipler ve düşmanlar ( sizi engellemek isteyenler) olacak.Ancak bunları fark edip önlemler alabileceksiniz çünkü yaptıkları su yüzüne çıkacak. Fakat siz yine de tartışmalardan uzak durun.

Romantizm ve aşk bu yıl size  yavaş ancak istikrarlı bir şekilde gelecek. Geleneksel bağlar ve uzun süredir tanıdığını kişilerle olacak olan aşk,sizin için ilk bakışta doğabilecek olan aşktan daha iyi olacağını düşünebilirsiniz. Çünkü köpek yılının doğasıdır sadakat ve uzun süreli bağlılık. Ancak yine de uzun süreli bir birliktelik için 2019 yılını beklemeniz faydanıza olacaktır.

KAPLAN

Kaplan burçları ve köpek yılı muhteşembir birliktelik. Çok iyi anlaşan bu hayvanlardan köpek,sahip olduğu bu yılın tüm şansını kaplan burçlarına verecek desem abartı olmaz. Tabi ki Kaplan burcu köpek yılının bazı huysuz dönmemlerinden de payını alacak da olsa (servette) para kazanç ve akışında artış için büyük fırsatlar var. Aylık ücretli pozisyonlarda olanlar gelirlerinde artış, yatırım yapanlar ise yatırımlarında istikrarlı artışlar görecekler.

Köpek nasıl ki kızdığında ısırıp, parçalayabilme özelliğine sahipse, bu yıl kazanabileceğiniz şeyleri kaybetmemek istiyorsanız, oldukça disiplinli ve kendi kendini kontrol altına almanızda gerekmekte.

Aşk ve ilişkilerde ise 2018 yılı çok büyük bir şansa sahip değil. Ancak tabi ki bu, hiç bir şekilde aşk dolu bir zaman geçiremeyeceksiniz anlamına gelmez. Sadece romantizm için fazla fırsat veya zaman olmayacak anlamını taşır. Eğer sizin için önemliyse ve iş ve para durumunuz düzgün bir şekilde akıyorsa, daha fazla insanın toplanmasına ya da sevdiklerinize daha fazla vakit geçirmek için uygun bir dönem bu yıl.

TAVŞAN

Gerçekten çok zor ve yoğun bir 2017 geçiren Tavşanlar için  2018  iyi görünüyor . Kaplan gibi tavşan burcu da köpek yılı ile çok uyumludur. Küçük bir kayıp yaşama olasılığı olsa da, büyük gelişmeler,güzel adımlar, artan para, hatta şöhret ve servet getirecek bir yıl tavşanlar için. İşyerinde çalışanlar yaratıcılıklarını teşvik eden her şeyde gelişebilecekler.. Kendi işleri dışında maaşlı işlerde çalışanlar maddi olarak yükselişle karşılaşacaklar. Tavşanlar için hizmetlerini pazarlamak için çok güzel bir yıl.

Aşk  için iyi fırsatlarla karşılaşacaklar. Bununla birlikte, erkekler kadınlar tarafından elde edilmek istenebilirler. Çünkü bu yıl kaplanlar ve tavşanlarda aşırı bir karizma ortaya çıkabilecek. Bu yüzden ilişkileri olanlar önlem almanızda çok büyük fayda var.

EJDERHA

Ejderhalar doğuştan şanslıdırlar aslında. Hatta Çin’de ( tabi eskiden daha fazlaymış bu oran inanç olduğu için) Ejderha yılı doğum oranı, diğer yıllara nazaran daha fazla görülmektedir. Çoğu aile çocukları Ejderha burcu olsun,şanslı olsun isterlermiş.Ancak bu yıl Ejderin şanslı olmadığı nadir yıllardan biri. Köpek ve ejderha birbirini pek sevmezler.Paranın kaybı, artı negatif olarak sizi etkileyen birçok olay olabilir. Anlaşmazlıklardan uzak olmanızda fayda var.

Ejderha bu yıl bazı değişiklikler yapmayı düşünüyor olabilir. Yenilik, köpek yılının özelliklerinden biridir; bu nedenle, eğer yatırım küçükse ve büyük kökten bir değişim değilse bu yıl  ejderhanın yaşamında küçük değişim girişimleri başlatması daha iyi olabilir.

Şanslı ejderha aşk söz konusu olduğunda dikkatli olmasına gerek yok. Çünkü aşk her an kapısında bitebilir, ancak önemli olan onlar için doğru olanı bulmak. Evli Ejderhaların iyi bir evlilik sürdürebilmesi için daha fazla özen göstermeleri gerebilecek, bekar olanlar için yavaş ve istikrarlı olmak işlerine yarayacak.

YILAN

Yılan burçlarının yeteneklerinin çoğu bu dönemde ödüllendirilecek. İşinizde bol kazançlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu yıl zor durumlarda size yardımcı olan arkadaşlar edinebilirsiniz.

İşinizde büyük gelişmeler yaşamanız olası.  Yeni buluşlar, bulgular ortaya çıkabilir. Pazarlama kampanyalarınız büyük getiri sağlayacak.

Konuşmalarınız ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl. Potansiyel çatışmalardan kaçınmanın bir yolu, çok gülümsemek ve biraz konuşmaktır.

Aşktan yana şanslı olacaksınız. Cazibenin karşılıklı olduğu ilişkiler yaşayabilirsiniz. Var olan ilişkilerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz, ancak yoğun duyguların sevdiklerinizi olumsuz yönde etkilememesine özen gösterin.

AT

At burçları  köpek yılı ile  uyumlu başka şanslı bir burçtur. Bu nedenle köpek yılı onlar için iyi geçecektir. Bu yüksek enerjili at , günlük işinde her kapıyı açacak mevcut işlerinde kazanç sağlayacak. Ancak yeni bir iş girişimi gözükmüyor .

Çoğu için beklenmedik harcamaların bir yılı olduğundan, karşınınza çıkan ek gelirli işleri kabul etmek sizin için iyi olacaktır. Muhtemelen ayrıca, paranızın nereye harcandığına dikkat etmeniz de size fayda sağlayacaktır.

Köpek yılının genel havasında olduğu gibi anlaşmazlıklar, dedikodu, öfkeli tartışmalar ön plana çıkabilir.Bunlara yol açabilecek herhangi bir şeye karışmamak iyi olur.

Romantizm açısından, zorlayıcı bir dönem seksi, heyecan verici, ama büyük engelleri olan bir aşk yaşayabilirsiniz. Uzun vadede bir şey beklemeyin derim.

KEÇİ

Hayatınızı düzene sokmak için, yaratıcılık ve cesarete sahip olsanızda engeller ile karşı karşıya kalmanız olası. Sabırlı kazanacaksınız. Bu sabır sürecinin stresini, karşınıza çıkan yeni fırsatlar hafifletecek. Bu fırsatlar yanınızda var olan farkında olmadığınız kişilerle gelecek.

İş dünyasında yaptığınız iyi işlerin karşılığında ödüllendirileceksiniz. Eğer bir çalışansanız, nufuslu arkadaş edinme, yetkilendirilme ile ödüllendirilebilirsiniz. Bazı zorlukları ortaya çıkaracak olanlar olacaktır. Bu sebeple sana iyi davranmayanlara malzeme vermemeye dikkat etmelisin.

İlişkilerde çoğu zaman istikrarlısın ama heyecan verici bir şey yok. Bu yıl, partnerine dikkat etmelisin, fazla güven seni üzebilir.

MAYMUN

Bu yıl maymun için extra bir gelişme olmasa da kazanılabileceği bir şeyler var.

Eğitim görüyorsanız veya yönünü değiştirmek ve yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bunu yapmak için iyi bir yıl bu. Bu sene ekstra para kazanmakta zorlanabilirsin, ancak bir kayıpta yok. İşinizde değişiklikler olabileceği ihtimali var, bu nedenle, sahip olduğunuz masrafları azaltmaya başlamak en iyisi.

Bu yıl başkalarıyla olan ilişkileriniz için zor bir yıl olacak. Köpek yılı sadakati veya  saldırıyı içerir.  Dolayısıyla, en sıkı kontrol mekanizmanızı kullanmanız ve hayatınızdaki tüm insanlara samimiyet ve saygı ile yaklaşmanız gerekecek.

Aşk bu yıl bir açılıp bir kapanacak. ( yani bir yakınlaşıp bir uzaklaşacaksınız) Bunu önlemek için partnerinize sürprizler yapmayı ön planda tutmalısınız. Bu şekilde ilişkileriniz ayakta kalır.

HOROZ

Horoz için de pek keyifli bir yıl diyemeyiz. Ancak neyse ki,  oldukça iyi şeylerde var. Bir iş adamıysanız sabit bir gelir elde etmeye devam edersiniz. Eğer bir çalışansanız rutininiz de ilerlerken ufak promosyon ödemeler alabilirsiniz. Hem iş adamları hem de çalışanlar için, yılın enerjisi kavgaya eğilimli ve anlaşmazlıklar oluşturduğu için her açıdan tedbiri elden bırakmamak gerekir..

Anlaşmazlıklar, para kaybına neden olabilir, bu nedenle dikkatli olun. Yavaş ve durağan bir yıl olacak sizin için.

Evlilikler eğer sabır gösterlmezse ayrılma,boşanma ile sonuçlanabilir. Bekar olanlar kendilerini ciddi ilişki içinde bulabilir ve hatta evlilik olabilir.

 

KÖPEK

Bu yıl köpek yılı olmasına rağmen bir gün şanslı olsanız da ertesi gün o kadar şanslı olmayacaksınız. Bununla birlikte, dost canlısı ve herkesi iyi dileyebilme kapasitesinizle, zor durumları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ancak duygularınızın kontrolden çıkmasına izin verirseniz bu durum tersine dönebilir.

Mali açıdan dolandırılabilirsiniz, hisse senetleriniz düşebilir vs. Bu nedenle nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın, bu sene kurallara uymak sizin için en iyisi olacaktır. Ayrıca, işinizi büyütme kararı almayın veya patronunuzdan bir terfi istemeyin. Köpek burçları aşırı sadık olup aşırı güvenirler ancak bu yıl sahip olduğunuz şeyleri alabilecek kişilerin vaatlerine güvenmeyin. Bununla birlikte, 2018’de çok para kazanabilir ve bunu hızlı bir şekilde kaybedebilirsiniz.

 

Bu yıl en büyük işlerinizden biri sağlığınıza iyi bakmak olmalı. Bir hastalık veya bir kaza yaşayabilirsiniz. Bu pahalıya mal olabilir. Her şeyi yavaş ve özenle yapmaya dikkat edin.

Aşk ve romantizm açısından, zor bir yıl olacak. Kendi yolunuzda ısrar etmektense dostluğa önem vermek en iyisi olacaktır. Bekar olanlar için bir evlilik olası.

DOMUZ

Domuz bu yıl biraz daha zenginleşebilir.

Çalışanlar, diğer personel üyeleri ile iyi beceriler ve iyi ilişkiler kuruyorsa fayda görecekler. İş adamları da etrafı ile iyi ilişki kurarlarsa kazanacaklar. Bu yıl sizin için para kazanmada belirleyici unsur kişisel ve düzenli ilişkiler olacak. Çok çalışmanız şartıyla.

Aşk ve ilişkilerde , evliliği dört gözle bekliyor olabilirler. Halihazırda bekar olanlar kolayca eş bulabilirler. Anlaşmazlıklar, tartışmalar, kavgalar vb.durumlar ilişkişerde ilerlemeyi zorlaştıracaktır. Bu yüzden sakin ve temkinli adım atılmasını öneririm.

 

 

Yüreğinizin güzelliklerini yaşadığınız bir yıl olsun;

Sevgilerimle;

Burcu ERİM DURAL

Detaylı analizleriniz için doğum tarihi saati ve yeri ile iletisim@sifa-sanatları na mail atabilir,

Bilgi ve Randevu için 0506 388 33 83 ten bize ulaşabilirisiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Skip to content