Şifa Sanatları | Kasım 2017 Değişim Zamanı
16409
post-template-default,single,single-post,postid-16409,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Kasım 2017 Değişim Zamanı

12 Kas Kasım 2017 Değişim Zamanı

Hepimiz birçok şey yapıyor, yaşıyor ve yaşatıyoruz. Ve her birimiz bir şekilde  hayatlarımızdaki bir şeylerin işe yaramıyor olduğunu fark etme tecrübesine sahibiz . BaZi de beni en çok şaşırtan şey sahip olunan bilgilerin ve yapılan analizin  gerçekleşmiş olma ve hatta gerçekleşecek olma olasılığının çok yüksek oluşu. Tabi bu ihtimal iyi ise bizleri çok eğlendiriyor. Ancak içeriği ”istemediğimiz” bir durum halinde üzebilir. Ancak bir dönem vardır ki değişim kaçınılmazdır. İşte o dönem bu dönemdir.Değişim Enerjisi Kasım ayının enerjisiyle birlikte tüm yaşamımıza yayılmaya başladı.

Yalnız yaşamda tek gerçek vardır. Bu gerçek her zaman her an değiştirilebilir. Değişimi ne kadar istediğimiz önemli değildir,sadece ne kadarına izin verdiğimiz kadar değişim yaşayabiliriz.

Değişimde bir bir bebek gibidir. Ne kadar ötelersek öteleyelim, o doğum zamanında gerçekleşecektir. Ya bir yemek. Ne kadar tadına varmak için ötelerseniz öteleyin ya zamanında tadı ile sıcacık yersiniz yada bitmesini  istemediğiniz yemeği saklayabildiğiniz kaadar saklar sonunda yer veya çürümüş halde atarsınız. Sonuç değişim her haliyle gerçekleşmiştir.

Ve değişimi kabul etmek için sahip olduğumuz tek an vardır. İşte o an ” ŞİMDİ” dedir .

Bazı insanlar için değişimler çok kolaydır.  Bu yıl bir gece kalkar ve burada yaşamak istemiyorum diyebilir ve ardından evinizi satabilir başka bir şehire taşınmaya veya işinizden ayrılıp başka bir kariyere başlamaya karar verebilirsiniz. Bazıları insanlar içinse tam tersi değişikliklerin, küçük adımları hesaplayarak belki de en güzeli zamana izin vererek, sizi gerçek hayat amacınıza yavaşa götürmesine izin vermesini isteyebilirsiniz. Her iki durumda da, bu süreçlerin her birinin hepimizin geçeceği büyümenin doğal bir işareti olduğunu biliyoruz.

Yaklaşan 2018 Köpek Yılı enerjisinde korkmak, reddetmek veya yok saymaya gerek yoktur. Bunun yerine, size mantıklı gelen bazı şeylere adapte olup ve değişikliği benimsemeyi öğrenin.

Ayırıca üçüncü kişilere karşı yükümlülüklerini henüz yerine getirmemiş olanlarımız geçmiş eylemleri için kendilerini haklı göstermek zorunda kalabilir ve onlar için hesap verebilecek hale gelebilir. Geçmişin hesaplarını ödeme zamanı geldi.Şuan Köpek ayındayız ve hala Metal Horoz yılı içerisindeyiz. Bu durum özellikle finansal ve kurumsal hukuk alanlarında önemli davaların başlangıcını veya sonuçlanmasını işaret eder.

Kasım 2017 ayı boyunca, bencil olmamak ve özellikle ilişkide olan ve ilişkileri sorgulama aşamasında olanlar için gururu kontrol etmek çok önemli. Bu duyguların sonuçları için dikkatli olmak gerekir. Hayatınızın devamı için kaprisin hiç sırası değil. Sizi sevenlere ikinci bir şans vermeyi öğrenin, bazen sizden beceriksiz olsalar bile.

Değişim başlıyor..

BaZi haritanız ve  durum grafiğiniz hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçin.

iletisim@sifa-sanatlari.com

Burcu ERİM DURAL