Beş Element Analizi

Beş Element Analizi

Çin Beş Element Analizinde doğum tarihinizle birlikte, doğum yeri ve saatinizde çok önemlidir. Doğum tarihini sizi tanımlarken saatiniz kişiliğinizi şekillendiren etkiye sahiptir. Aynı zamanda Çin Astrolojisi içinde beş element ve etkileri mevcuttur.

Peki neden? Kendinizi tamamen anlayabilmenin yanı sıra kişiliğinizin ve o yılki profesyonel ilişkilerinizi doğası ve rotasını beş element analizi ile görebilirsiniz.

Kısaca, ilişkinizin doğası, anlaşamadığınız anlaşabildiğiniz kişi ve kişilikler, yaşam amacınız, bedensel ve ruhsal eksikleriniz, tamlıklarınız, gitmeniz gereken yön, başarılı olabileceğiniz alanlar, sağlık profiliniz ve daha yazamadığım birçok şeyi bu analiz ile görebilirsiniz.

Element ve burçlar arasında ne fark var? Asıl konu bu,

Önemli bir nokta şu ki, örnek olarak nisan ayı doğumlusunuz, doğduğunuz ayın burcu batı Astrolojisinde toprak elementine denk geliyor olabilir, ancak siz toprak elementi olmuyorsunuz. Onun özelliklerini taşıyor olmanız tam olarak toprak elementinin sizi yönlendirdiği anlamına gelmiyor aslında. Ufak gibi görünen bu detayın hayatınıza etkisi tahmin edilemez derecede büyük. Karmanızın etkisini değiştirebilecek bu bilgi ile yola çıktığınızda çok hatalı ve eksik bir yöne gidebilirsiniz.

Beş element analizi ile burçlarınızın sahip olduğu elementlerin etkileri farklıdır. Bunların fark ve etkilerini birebir seanslarımızda detaylı bir şekilde anlatıyor ve dilerseniz karmanız için detaylı çalışmalara giriyoruz.

Randevu için :
iletisim@sifa-sanatlari.com

#fiveelements #fengshui #chineseastrology #yin #yang #sifasanatları #qi #enegy #Meditation #pilates #Qigong #body #mind #mindfullness #şifasanatlarıSkip to content