Altınay Meditasyonu

31 Mar Altınay Meditasyonu

Altınay Meditasyonu Zihin, ışık ve sevginin enerjilerini alması için bir kanal olarak kullanıldığı zaman insana hizmet etmenin güçlü bir metodudur.İyi olma iradesi ve insanın üst bilincine yönelmesini sağlayan güçlü bir metoddur. Altınay anı her ay, özellikle grup oluşumunda, ilahi Plan veya Niyetimiz ile işbirliği aracı olarak kullanılmak üzere meditasyon için en büyük imkânı sunar.

Kişi, onunla neyi nasıl yapması gerektiğini sorabilir? Işık ve sevginin enerjileri ve iyiye isteklilik, meditasyonda onlarla iletişim kurabilecek olan herkese açıktır.

Şunu belirtmeliyim ki, gezegenler ve özellikle ay döngülerinin hayatımızın her alanında, grupların yanı sıra bireylerin bilinçli olarak işbirliği yapabilecekleri ruhsal enerjilerin akışında büyük güçleri vardır. Büyük enerji döngülerinden biri ay dolaşımında zirve noktasına, yüksek gelişimine, ayın evreleri ile çakışır. Bu nedenle, grup meditasyonu ve bireysel meditasyon yoluyla enerjinin kullanılması benzersiz bir şekilde etkili olabileceği bir zamandır.

Ayın tam aydınlatılmış küresi, gezegenimiz ile güneş, güneş merkezi, Dünya üzerindeki tüm yaşam enerjisi arasındaki serbest ve engellenemeyen bir uyum olduğunu gösterir. Böyle zamanlarda Tanrı’ya, Yaratıcı’ya, yaşam merkezi ve zekaya kesin bir yaklaşım getirebiliriz. Bu gerçekleşmenin insanlığın eski sezgisel anlayışının bir parçası olduğu aya veya zodyak takımyıldızı referans alınarak tespit edilen birçok enerjiye maruz kalınır. Ezoterik Döngüsün Yasası ayın parlamaya başlamasıyla takviye edilmek suretiyle takviye edilmesiyle manevi enerjilerin akışı ile bilinçli olarak işbirliği yapabildiğimizi onaylayan birçok olay gerçekleşiyor.

Ruhun meditasyonu, evrendeki diğer her şey gibi, doğasında ritmik ve döngüseltir. Ruh nefes alıyor ve formu onunla yaşıyor. Ruhun meditasyonunun ritmik yapısı, istekli kişilerin hayatında gözden kaçırılmaması gereken bir dönemdir. Bütün doğada bir doluluk ve akış var ve okyanusun gelgitlerinde ebedi kanunların harika bir resmini görüyoruz … Ruh dalgalanmalarına döngüsel bir cevap gibi, bir sabah meditasyonunun, bir öğle vakti faaliyetlerinin arkasında yatıyor.Ancak akşam yapılan çalışmanın etkisi azımsanamaz.
Tekamül sürecinde roller geçicidir. Asıl olan ve daim olan sonsuz varoluşunuzdur. Sonsuluğunuz oynadığı her rolden bir şeyler öğrenerek devam eder. Farkındalık ise oynanan bu role kapılmadan öğrenip gelişebilmektedir. Bu sebeple farkında olmak ne çok kolay ne o kadar zordur. Zor olan farkında olmak değil, farkında olduğunu idrak edebilmektir. Burcu
Devamını Şifasanatları.com adresimizden okuyabilirsiniz.?
Altınay aydınlığınıza aydınlık katsın.

Sevgilerimle.
Sifasanatlari
#Goldmoon #meditasyon #meditation #sprit #mindfullness #pilates #Qigong #metaacupunture #meditation # #Bireysel #Seans #sifasanatları #comingsoon #enegy #bazi #bazifenghui #yakında #yeni #nefes #breath #Ankara #ankarabeden #ankaraqigong #ankarapilates #enerji#beden #ruhsal #gelişim #zihin #SifaSkip to content