Şifa Sanatları | Bırak Doğsun Güneşin
16307
post-template-default,single,single-post,postid-16307,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Bırak Doğsun Güneşin

06 Ara Bırak Doğsun Güneşin

Güneş doğsun yüreğinde bugün,çiçekler açsın ruhun, gözlerin ışığında şarkı söylesin, dans etsin kalbinin müziğinde sevgin.
O zaman mı anlarsın bilmiyorum lakin; dostun da düşmanın da sensin. Gülümsemekten, idrak etmekten ve nefes almaktan başka tek bildiğim bir olmayan yüreğinde solacak tüm çiçeklerin.
Kalbinin aydınlığında aydınlansın tüm tekliğin, birken bin olsun zihninde tek sandığın yüreğin.
Anlamak için dolaşmak yerine dokun ruhuna, nefesinde iç kendini yıkan kendi ruhunun dostluğunla.
O zaman anlayacaksın sen, ben, biz yok. Düşman dediğin, dost dediğin bir olur barıştığında kalbinde sen anlam yüklemediğinde. Bütünken ayrımın,acıtırken acımanın bu dünyada zihninle yarattığın yanılsamanın ışığında manası yok.

Bugün için bir bak kendine, yüzleş yüreğinle ve bırak bırak birşey artık doğsun güneşin, yırtılsın perdelerin parlaklığın eşliğinde.

Yüreğinizdeki aydınlık acılara, acılarınıza, acılarımıza tüm yanılsamalarınıza Şifa olsun.
Burcu <3 #sessiliğinsesi #aziz #burcu #mana #yanılsama #zihin #beden #ruh #sevgi #aydınlık #energy #sifasanatlari #adana #izmir #antalya #denizli #istanbul #manisa #bursa #aydın #tekirdağ