Şifa Sanatları | Bu Bir Çember!
#sifasanatlari #sifa sanatlari #sessizliğinsesi #sessizliginsesi #reiki #meditasyon #burcuerimdural #qigong #bilgelik #mentorluk #sifa #akış #zihinkontrolu #manuelterapi #azizazaddural
16092
post-template-default,single,single-post,postid-16092,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Bu Bir Çember!

26 Haz Bu Bir Çember!

 

“Yaşamda birçok çember vardır. Bir çemberi tamamlayıp diğerine doğru, her zaman merkeze, enerjinin kaynağına, yaşamın anlamına doğru yaklaşarak hareket etmeye hazırlanmalıyız.

Bu ilk çemberle, yolunuzu yani kendinizi bulmak üzere ilk adımı atacaksınız. Unutmayın, sadece bu ilk çembere bağlanıp kalmak yok. Eğer öyle yaparsanız, sonsuza dek onun çevresinde dönersiniz.

Bir çemberin bilgisini öğrenin ve diğerine doğru gidin. Bir gün bakacaksınız ki, merkezdesiniz ve yaşamın gizi size açılmış.”

VVA’NA’NEE’CHE’

Ve belki bu sebeple uyuyorduk hepimiz, güneş ışığının gözlerimize çarpmasında bir mana olduğunu bilmeyerek. Rüya içerisinde var olan yansımaların tatlı sarhoşluğuyla, dönüyorduk kendi dünyalarımızda. 

Bunu anlamak için rüyanıza girdik. Bazılarımız ise korktu. Okyanusu akılarımıza yerleştiremezsiniz. Bu bir çember. Çıkmalıyız.
 
#sifasanatlari #sifa sanatlari #sessizliğinsesi #sessizliginsesi #reiki #meditasyon #burcuerimdural#qigong #bilgelik #mentorluk #sifa #akış #zihinkontrolu #manuelterapi #azizazaddural