Altın Ay Çalışması Nedir?

03 Oca Altın Ay Çalışması Nedir?

Yalnızca kadınların dahil olabildiği, kendileri ile buluşabildikleri bir çalışma. Belki iddialı ancak katılanların hepsi çok mutlu.

Kendi içinizde kendinize bakabilme fırsatı. Çok iyi bildiğiniz ama unuttuğunuzu anımsama imkanı.

Ay, ana tanrıça arketipinin göksel karşılığıdır. Ak ananın Ülgen’e yaratma emrini verip tekrar sulara gömülmesi, Ay ve Ayın döngüleri ile ilişkilendirilebilir.

İnsanoğlunun, bir ışın demeti veya Ay ışığı aracılığıyla doğduğunu söyleyen şaman gelenekleri mevcuttur. Dolunay Şaman mitolojisinde, güçlü Şamanların atası sayılmıştır. Ay sözcüğü ya da ay-fiili, yaratmak ve türetmek anlamına gelir. Ay ile ilintili Asya mitolojilerinde, Ay doğurgan dişi olarak gösterilir. Jung’a göre de mitolojilerde ki “Ana Tanrıça” arketipinin göksel karşılığı Ay ve Venüs’tür. Bunlar bilinç dışında oluşan “Anne Arketipi”nin türevleridir.

Altın Ay Meditasyonumuz ise tüm Şaman Mitolojilerinde Dolunay diye adlandırılan, fakat kişi ve öz olarak bizlere çok büyük faydaları nedeni “Altın Ay” diye adlandırdığımız Şamanik bir çalışmadır.

Bu Altın Ay, Maya takviminde,”Şafak”tan önceki anlarda ayakta kalmak, gezegenin sevgi ve şefkatle yaklaşmasına izin vermek için dualar edileceği bir dolunay.

İnanç ve bilgelikte çaba gösterme, (çalışmalarıma katılanlar bilirler) “HAYIRLISI”nı dileme ve YARADANA güvenmenin açan çiçeklerini toplama zamanı.

Yaşamımızın herhangi bir alanından hoşnut değilsek eğer, çarenin bir başkasında değil, kendimizde olduğunu getiriyor bu Altın Ay.

Ay Tutulması ve İlişkiler Üzerindeki Etkisi

Ay tutulması sırasında Venüs ve Ketu kavuşumu yaşanacak. İlişkiler açısından kadersel döngüler, ani gelişmeler, skandal haberler ve terörde artış söz konusu. Belirsizlik içinde ilerleyen bir ilişkiniz varsa, daha net bir bakış açısına geçeceksiniz. Ay tutulması dönemleri gizlenenleri ortaya dökme, yüzleşmediklerinizle yüzleşme süreçlerine işaret eder. Terör ve kıtlık bilinci ortaya çıkar ve endişe, korku, belirsizlikler ülke, iş, aile ilişkilerine kadar olumsuz etki eder. Diğer yandan çevrenizde düzgün olduğunu düşündüğünüz bir çok ilişkinin farklı yönleri olduğu görmek veya şaşırtıcı biçimde bitişlere veya ani evlilik kararlarına, ilişkilerde hayal kırıklıklarına şahitlik etmek söz konusu olabilir. Her ne kadar bilimsel gelmese dahi Ay’ ın etkisi denizde Gel-git etkisinden daha büyük ve güçlüdür.

Katılımcı sayımız sınırlıdır. Lütfen Katılmadan önce bizlerle iletişime geçiniz.

Rez. için: +90.507.460.96.92 No’lu tlf’u arayabilirsiniz.

Burcu Erim Dural
Şifa SanatlarıSkip to content